Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Výstavba nových a prodloužení původních lodžií Praha, Rilská ul.

Výstavba nových a prodloužení původních lodžií Praha, Rilská ul.Datum konání:
30.4.2020

Prodloužení původních a výstavba nových lodžií praha Rilská ul.Nové lodžie pro byty bez balkonů

Jako další zakázku v Praze jsme prováděli doplnění nových lodžií /ve dvou krajních sloupcích/ u bytů, které původně neměly žádné balkony ani lodžie. K bytům jsme namontovali nové lodžie s obdélníkovou základnou.

Prodloužení původních lodžií

V tomto domě jsme současně s doplněním nových lodžií k bytovým jednotkám také prodlužovali původní 3 metry dlouhé lodžie s vchodem do společných prostor domu.

Lodžie nebo balkon

Setkáváme se stále s opakovanou otázkou a nepochopením toho, co je vlastně lodžie a co je balkon?
Nejdůležitějším rozdílem mezi lodžií a balkonem je to, že lodžie má boční stěny a balkon ne.
Ve většině případů je nová lodžie větší než balkon, ale to nemusí platit u některých původních větších balkonů 3m dlouhých, které se dříve také ve vyjimečných případech montovaly na panelové domy.

Montáž a prodlužování lodžií na tomto domě je již několikátou zakázkou v Praze. V jednání jsou i další připravované stavby, kde budeme měnit původní balkony za lodžie, prodlužovat původní lodžie a také opět stavět nové lodžie u bytů, kde neměly původně ani francouzské okno či balkon.

Potřebujete vyměnit balkon nebo postavit novou lodžii? Kontaktujte nás.

Pokud potřebujete / a nejenom v Praze / vyměnit původní ocelový balkon za lodžii, prodloužit původní lodžii nebo postavit úplně novou, kontaktujte nás na telefonním čísle 603 548 404 e-mailem na adrese fimont@seznam.cz nebo můžete vyplnit poptávkový formulář na konci stránky s kontakty.

Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci a časový rozvrh prací.
Měníme staré balkony a montujeme nové lodžie po celém území ČR i na Slovensku.

Prodloužení původních a výstavba nových lodžií praha Rilská ul. Prodloužení původních a výstavba nových lodžií praha Rilská ul. Prodloužení původních a výstavba nových lodžií praha Rilská ul.


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.