Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Přestavba a prodloužení lodžií Brno, Oblá 20 a 22

Přestavba a prodloužení lodžií Brno, Oblá 20 a 22Datum konání:
6.11.2020

přestavba a prodloužení lodžií Brno, Fimont specialista na balkony a lodžie 6.jpgJednou z řady našich realizací v letošním roce 2020 byl bytový dům v Brně, ulice Oblá 20 a  22. Jednalo se o kombinaci  přestavby a prodloužení lodžií. Prodlužovali jsme šikmé lodžie u společných prostor a přestavovali lodžie v jednotlivých bytech.

Přestavba bytových lodžií na panelovém bytovém domě v Brně, ulice Oblá 421/22 a 420/20

Tato realizace byla z části atypická tím, že jsme neměnili původní ocelové balkony za nové lodžie, ale přestavovali jsme původní železobetonové lodžie na nové. Tento typ prací není ojedinělý a s odstupem od montáže prvních typů lodžií bude stále častější.

Prodloužení původních šikmých lodžií u společných prostor domu.

Současně s přestavbou bytových lodžií jsme také provedli prodloužení původních šikmých lodžií umístěných u společných prostor domu. Prodlužování původních rovných nebo šikmých lodžií je spolu s výměnou lodžií za původní ocelové balkony a výstavbou nových lodžií naší pravidelnou prací. Prodloužením původních lodžií získá dům nejenom větší užitnou plochu pro svoje obyvatele, ale i dům získá mnohdy úplně jiný vzhled a moderní ráz. Stejně tomu tak bylo i v tomto případě.

Poptejte u nás novou lodžii

Jsme firma s působností po celé ČR a specializujeme se na výměnu starých balkonů za nové lodžie, prodlužování lodžií a nebo výstavbu nových lodžií.
Pokud plánujete výměnu balkonů za lodžie nebo výstavbu, popř. prodloužení lodžií, kontaktujte nás na telefonních číslech 603 548 404 nebo +420 604 470 032 popřípadě emailem na fiala@fimont.cz s vašim požadavkem. Domluvíme si s  vámi nezávaznou konzultaci, připravíme optimální návrh řešení a zpracujeme bezplatnou cenovou nabídku včetně termínu realizace. 

Fimont, specialista na balkony a lodžie

Jsme firma s působností po celé ČR a specializujeme se na výměnu starých balkonů za nové lodžie, prodlužování lodžií a nebo výstavbu nových lodžií.

přestavba a prodloužení lodžií Brno, Fimont specialista na balkony a lodžie přestavba a prodloužení lodžií Brno, Fimont specialista na balkony a lodžie přestavba a prodloužení lodžií Brno, Fimont specialista na balkony a lodžie


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.