Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > Lodžie > Montáž nových lodžií

Montáž nových lodžií

Nový balkon nebo lodžie pro byty v bytových domech

Mnoho našich zákazníků, kteří chtějí přistavět k bytovému domu nové lodžie, chtějí „ nové balkony“. Je pochopitelné, že je v populaci mnohem víc zažitý pojem balkon, ale v drtivé většině případů se v ČR vyměňují staré balkony za nové lodžie, tedy pokud se k bytovému domu montuje něco nového tak jsou to lodžie.

Nové lodžie pro byty

Některé  panelové i zděné bytové domy  mají byty, které nemají balkon ani lodžii a chtěli by ji. V rámci revitalizace nabízíme takovým bytům jako řešení montáž nové lodžie na místo kde původně nebyl balkon ani lodžie.  Jsme schopni namontovat novou lodžii na místo kde bylo původně francouzské či klasické okno.  

Druhá lodžie  k bytům

Již na několika domech jsme současně s výměnou původního balkonu za lodžii přidávali bytům ještě jednu další lodžii. Díky tomu byt získal další užitný prostor, zvýšila je jeho hodnota a obyvatelé bytu mohou využívat další, druhou lodžii jako plnohodnotnou část domu. Při montáži druhé lodžie jsou dvě možnosti jak to udělat. V prvním případě se druhá lodžie namontuje jako úplně samostatná  s vlastním vchodem z bytu a nijak není spojená s původní lodžií. Nebo v druhém případě se obě lodžie dají vedle sebe a mohou se propojit prostupem mezi oběma lodžiemi a tím vznikne jedna velká lodžie. V tomto případě je opět na rozhodnutí vlastníků bytů zda bude na tuto novou velkou„dvojlodžii“ vstup z bytu jenom jeden, z původní lodžie a nebo zda se vytvoří i druhý vstup na lodžii ze sousední místnosti na druhou novou část lodžie?

Nová lodžie pro nebytové prostory

Další variantou toho kam umíme namontovat nové lodžie jsou  mezipatra u schodišť / společné prostory  v bytových domech. Jde o prostory, které následně společně využívají majitelé bytů na jednotlivých patrech.  Díky tomu získají obyvatelé bytů další užitnou plochu, kterou mohou společně využívat. Plocha nových lodžii je různá podle původní konstrukce domu a prostor kam je možné lodžii umístit. Maximální délka lodžie může být i 6 m.

Chcete novou lodžii – kontaktujte nás

Pokud plánujete v rámci revitalizace vašeho panelového nebo zděného bytového domu  výměnu původních balkonů za nové lodžie nebo chcete prodloužit současné lodžie, popřípadě namontovat k jednotlivým bytům úplně nové lodžie kontaktujte nás na telefonních číslech  +420 603 548 404+420 604 470 032+420 733 118 599,  nebo na emailu fiala@fimont.cz . Náš technik si s Vámi domluví osobní schůzku kde si upřesníte vaše požadavky a stavební možnosti. Na základě těchto informací pro Vás připravíme nezávaznou, bezplatnou cenovou nabídku řešení pro Vás včetně termínů a doby stavebních prací, montáže lodžií.

Montážní práceFiMont s.r.o. – jsme firma, která se specializuje na dodávku a montáž lodžií jako výměnu za stávající balkony, prodloužení stávajících lodžií či výstavbou lodžií v místech kde balkony nejsou. Vždy se jedná o bytové domy zděné či panelové. Působíme na celém území ČR  i na Slovensku.

Veškeré práce při demontáži balkonů a montážích lodžií provádějí naši dlouhodobí a proškolení pracovníci.

Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.