Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Nové lodžie Fimont v r.2019

Nové lodžie Fimont v r.2019Nové lodžie místo balkonů Praha, Rilská ul, Fimont  Máme za sebou další úspěšný rok, kdy jsme demontovali staré balkony a postavili nové lodžie ve více jak 30-ti městech v ČR a na Slovensku. Máme za sebou úspěšné realizace stovek rovných a zalomených betonových lodžií na panelových i zděných bytových domech.

Nové rovné a zalomené lodžie Fimont v českých městech

V loňském roce jsme úspěšně namontovali nové železobetonové lodžie v dlouhé řadě malých i velkých měst a míst v České republice. Provedli jsme malé zakázky, při kterých jsme montovali 4 nové lodžie, ale i velké zakázky, při kterých běžně montujeme 30, 40, 50 i 70 lodžií na jenom bytovém domě. Měníme staré ocelové balkony za nové větší betonové /železobetonové/ lodžie. Také montujeme nové a prodlužujeme původní lodžie.

Z loňského roku mají naše nové betonové lodžie v Čechách například v těchto městech: Bechyně, Brno, České Budějovice, Dobšice, Jihlava, Kutná Hora, Náměšť nad Oslavou, Olomouc, Písek, Praha, Příbor, Tábor, Třinec, Znojmo, Žďár nad Sázavou několik dalších.
Plánujete revitalizaci a výměnu balkonů za nové lodžie? Napište si o konzultaci a cenovou nabídku.

Pravidelně montujeme lodžie místo balkonů i na Slovensku

Jako v předešlých letech i v roce 2019 úspěšně montujeme nové lodžie a demontujeme staré balkony také na Slovensku. Pravidelně několikrát ročně se vracíme na další a další domy do Trenčína nebo Košic. Zde je již řada domů, které mají nové moderní betonové lodžie od naší firmy Fimont.
Dokončili jsme lodžie v Kremnici a hned na začátku letošní sezóny bude opět jedna z našich montážních firem pracovat na Slovensku.

Rovné nebo zalomené lodžie

V loňském roce 2019 jsme na větší části zakázek místo balkonů montovali betonové lodžie s rovnou základnou. V některých městech (například  Praha, Tábor, Náměšť nad Oslavou, Olomouc …) jsme montovali i lodžie se zalomeným tvarem základny lodžie.

Pokud plánujete revitalizaci domu a plánujete výměnu balkonu, napište si o bezplatnou konzultaci a cenovou nabídku výměny balkonů za větší železobetonové lodžie.

Napište si o bezplatnou kalkulaci výměny balkonu za novou lodžii

 Nové lodžie, Praha, ul.Milánská, Fimont Nové lodžie místo balkonů Praha, Rilská ul, Fimont Balkony nahradily nové lodžie, Kyjov, Fimont


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.