Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > Lodžie > Výměna původního balkonu za lodžie

Výměna původního balkonu za lodžie

Nejčastější prací kterou pravidelně každý rok provádíme je výměna původních balkonů, železných nebo s betonovou podestou, které známe ze všech starších panelových i zděných domů, za nové větší železobetonové lodžie, které mají různý tvar a velikost jak podesty tak i stěn.
Výměnu balkonu za novou lodžii provádíme jako práce na klíč od  návrhu řešení, výběru velikosti a tvaru jednotlivých nových lodžií, statických výpočtů, projektu, demontáže a likvidace původních balkonů až po dopravu a kompletní montáž nových lodžií včetně vybraného typu zábradlí.
Veškeré práce na projektech, statice, demontáži balkonů a montáži nových lodžií provádějí naši stálí, proškolení pracovníci s dlouholetou praxí.

Výměna balkonu za lodžii

Původní staré balkony měníme za nové a větší lodžie u všech typů bytových domů zděné/ cihlové /i panelové bez omezení počtu bytů a pater. Často kombinujeme výměnu balkonu za lodžii s prodloužením původních lodžií  nebo výstavbou úplně nových lodžií.
Nové lodžie se montují u bytů, které neměli doposud žádný balkon ani lodžii a nebo chtějí mít druhou lodžii. Variant kombinace výměny balkonu a prodloužení stávajících nebo výstavby nových lodžií je nespočet variant.

Nová lodžie místo původního balkonu

Nová lodžie se mění místo původního balkonu většinou při kompletní revitalizaci a zateplení bytových domů, ale i u domů, které jsou již zateplený.
Podle konstrukce bytového domu a vlastnických práv k pozemkům v těsné blízkosti bytového domu navrhneme způsob založení / ukotvení / konstrukce nových vyměněných lodžií na konzoly, nebo na samostatné základy. U nových lodžií si můžete vybrat materiál a provedení zábradlí , které vám na nové lodžie namontujeme.

Výhody nových lodžií oproti balkonům

Pokud bychom měli porovnat původní balkony a nové lodžie, které se v současnosti montují k bytovým domům, tak najdeme u lodžii řadu nesporných výhod mezi něž patří :

-          Větší plocha lodžie oproti balkonům

-          Větší soukromí  na lodžiích pro majitele bytu

-          Možnost kompletního zasklení lodžie

-          Zvýšení obytné plochy bytu

-          Zvýšení ceny bytu

-          Estetičtější vzhled celého domu   

 

Firma Montážní práce FiMont s.r.o. – specialista na výměnu balkonů

Jsme firma, která se specializuje na výměnu balkonů, prodlužování stávajících a výstavbu  nových lodžií. Zabýváme se také návrhy a vývojem nových řešení  týkajících se technologických a montážních postupů při těchto pracích.  Dlouhodobě spolupracujeme s vybranými a prověřenými výrobci jednotlivých částí lodžií. Železobetonové části lodžií pro nás speciálně vyrábí na zakázku firma Leube Beton, spol. s r.o. z Jihlavy

Lodžie montujeme v obcích i městech po celém území České republiky a na Slovensku. Výměnou a montáží  balkonů a lodžií jsme se začali zabývat jako jedna z prvních firem v ČR a do dnešní doby provádíme pouze tyto specializované práce.

Chcete vyměnit balkon za novou lodžii – kontaktujte nás

Pokud přemýšlíte nad výměnou původních balkonů na vašem bytovém domě za nové lodžie a chcete bližší informace o možnostech , cenovou nabídku, harmonogram prací případně termín realizace prací kontaktujte nás na některém z našich telefonních čísel  +420 603 548 404, +420 604 470 032, +420 733 118 599, nebo na emailu fiala@fimont.cz . Domluvíme si s vámi nezávaznou schůzku přímo u vás a probereme všechny možnosti realizace, zodpovíme vaše dotazy a popřípadě připravíme nezávaznou cenovou nabídku a návrh řešení.

Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.