Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > Lodžie > Prodloužení, rozšíření stávajících lodžií

Prodloužení, rozšíření stávajících lodžií

Prodloužení, rozšíření stávajících zapuštěných lodžií

Součástí revitalizací bytových domů bývá v mnoha případech kromě výměny balkonů nebo výstavby nových lodžií  také prodloužení, rozšíření  stávajících zapuštěných lodžií a různých kombinací které změní, dosud jednotvárný, vzhled domu. Například: zapuštěná lodžie se prodlouží o cca o 0,9 m a k vedlejšímu bytu, který nemá balkon a lodžii, se přistaví nová lodžie s vyložením 1,4m

Nebo, zapuštěné lodžie v rohu budovy se mohou prodloužit například šikmou podestou. Tím vznikne úplně jiný vzhled domu. Cílem našich úprav bytových domů není jen přímo praktický ale i estetika hraje velkou roli.

Výhody prodloužení, rozšíření  původní zapuštěné lodžie

Hlavní a nespornou výhodou prodloužení,  rozšíření  původní zapuštěné lodžie je vytvoření nové užitkové plochy  nebo její výrazné zvětšení. Současně prodloužením lodžie získají domy také moderní vzhled.

Prodloužená lodžie součást zateplení domu

V případě, že se prodloužená, zvětšená  lodžie zasklí vznikne prostor díky kterému se sníží únik tepla a zlepší se izolační vlastnosti celého domu. V tom případě zvětšení, prodloužení původní lodžie bude v budoucnu generovat vlastníkům bytů finanční úspory za vytápění domu.

Prodloužení, rozšíření lodžií se provádí s ohledem na nově vzniklé vyložení lodžie a stavební dispozice domu. Lodžie by standardně neměla přesáhnout šířku 150 cm. Ne vždy se využívá tohoto maximálního rozměru.

Vysvětlivky:
Zapuštěnou lodžií je myšlená lodžie, která nijak nevystupuje před plášť, stěnu domu. Často jde o velmi malý téměř nevyužitelný prostor, který zvětšením získá nové využití.

Prodloužením nebo jak někdy také lidé říkají rozšíření lodžie je vždy myšleno směrem od stěny bytového domu a je možné je provádět jak u panelových tak u zděných domů.

Chcete prodloužit stávající lodžie ? Kontaktujte nás

Pokud se rozhodnete vyřešit v rámci rekonstrukce nebo revitalizace, zateplení bytového domu i prodloužení stávajících lodžií a hledáte spolehlivou firmu s dlouholetou tradicí, kontaktujte nás na některém z našich telefonních čísel  +420 603 548 404, +420 604 470 032, +420 733 118 599, nebo na emailu fiala@fimont.cz . Domluvíme si s vámi nezávaznou schůzku přímo u vás a probereme všechny možnosti prodloužení vašich současných lodžií, zodpovíme vaše dotazy a popřípadě připravíme nezávaznou cenovou nabídku, návrh řešení a časový harmonogram prací.

Fimont montážní práce – jsme firma, která se specializuje na výměnu původních balkonů za nové lodžie, prodlužování současných a montáž nových lodžií. Působíme v celé ČR i na Slovensku.

Veškeré práce při demontáži balkonů a montážích lodžií provádějí naši dlouhodobý a proškolení zaměstnanci.

Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.