Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Balkony a lodžie v roce 2021

Balkony a lodžie v roce 2021Datum konání:
5.2.2021

Ani v této složité době jsme nepřestali montovat nové lodžie místo původních balkonů a připravovat další zakázky pro letošní rok 2021. Právě naopak.

V letošním roce od začátku ledna spolupracujeme při dalších a dalších revitalizacích bytových domů, při kterých budeme měnit původní ocelové balkony za nové, větší lodžie, budeme prodlužovat původní lodžie nebo budeme stavět úplně nové lodžie tam, kde  původně domy neměly ani balkony ani francouzská okna.

Nové lodžie místo balkonu montujeme po celé ČR i na Slovensku

Jako každý rok i letos budou vyjíždět naše montážní party po celé naší republice, popřípadě i na Slovensko. Budeme demontovat původní balkony a místo nich montovat železobetonové větší lodžie. Znovu budeme vyjíždět na montáž lodžií do Prahy, Jihlavy, Českých Budějovic, Ostravy, budeme montovat lodžie samozřejmě i v Brně, ale budeme lodžie montovat i v dalších městech a místech, kde jsme ještě nepracovali.

Informace k výměně lodžie za původní balkon

Ohledně výměny balkonů za lodžie, prodloužení původních lodžií nebo  výstavby úplně nových lodžií komunikujeme se zástupci sdružení vlastníků bytů, bytovými družstvy, realizačními firmami / zajišťujícími práce při revitalizaci panelových bytových domů/, projektanty a projekčními kancelářemi.

Pokud potřebujete informace o možnosti řešení výměny balkonů na vašem domě za nové větší lodžie včetně nezávazné cenové nabídky a časového rozvrhu prací, kontaktujte nás na telefonních číslech 603 548 404, +420 604 470 032 nebo +420 604 470 032 nebo na emailech fimont@seznam.cz, fiala@fimont.cz nebo chalupsky@fimont.cz.

Budeme se vám věnovat, vše vysvětlíme a připravíme návrh řešení vašeho požadavku týkajícího se nových lodžií na vašem bytovém domě.

Montujeme lodžie a vyměňujeme staré balkony i na malých bytových domech se 4-6 bytovými jednotkami, ale děláme i zakázky s  desítkami a více jak stovkou demontáží původních balkonů a montáží nových lodžií.

Starý, původní balkon? Ne nová větší lodžie:


Nové lodžie místo balkonů, Fimont  Nové lodžie místo balkonů, Horní Cerekev, Fimont přestavba a prodloužení lodžií Brno, Fimont specialista na balkony a lodžie
Nové lodžie místo balkonů Praha, Rilská ul, Fimont  Nové lodžie, praha, ul.Milánská, Fimont Balkony nahradily nové lodžie, Kyjov, Fimont

 


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.