Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Další nové a prodloužené lodžie

Další nové a prodloužené lodžieDatum konání:
23.3.2023

I v současné době, nebo právě v současné době, kdy je nutné zateplit a snížit energetickou náročnost bydlení, provádíme v rámci revitalizací bytových domů montáž nových lodžií, místo původních železobetonových balkonů, nebo jejich prodloužení, stejně jako výstavbu nových lodžií.

Nové a prodloužené lodžie jako součást revitalizace domů.

Prioritní je v současnosti zateplení a snížení energetické náročnosti obytných domů, ale také bytových domů. Proto v loňském i letošním roce neklesá zájem ani o naše služby spojené s výměnou původních balkonů za nové betonové lodžie, nebo případnou montáž nových, prodloužení původních lodžií.

Nikdo si nechce nechat na nově revitalizovaném a zatepleném bytovém domě staré železobetonové balkony, když místo nich může mít prostornější lodžie s moderním vzhledem a větší ochranou soukromí, které zajišťuje zábradlí lodžie z betonu nebo neprůhledného tvrzeného skla.

Nové lodžie v dalších městech republiky

Nové lodžie montujeme po celém území České republiky a na Slovensku, ale nejvíce lodžií montujeme každý rok ve městech, kde jsme již v předešlém období výměny balkonů za lodžie prováděli. Námi realizované nové lodžie, i když se jedná třeba jen o jeden panelový dům, jsou naší nejlepší vizitkou a referencí a díky ní, se stále vracíme do měst, jako je Třebíč, Jihlava, České Budějovice, Praha, Brno, Ostrava, Třeboň, Znojmo a další. Současně se každým rokem přesouváme i do nových měst, kde jsme naopak nikdy předtím lodžie namontovali, jako byla v roce 2022 města Boskovice, Česká Lípa, Dačice, Hranice na Moravě, Milovice, Nové Město na Moravě a další. I na letošní rok jsou již podepsané smlouvy na lodžie do nových lokalit a klasicky se budeme vracet do měst, kde to dobře známe.

Nové technologie a řešení lodžií

Abychom mohli svým zákazníkům, nabídnou optimální a plně funkční řešení výměny, nebo montáže nové lodžie, testujeme a hledáme nová technologická řešení a možnosti výroby, montáží, ale i kotvení námi nabízených lodžií. Výrobu jednotlivých železobetonových prvků lodžií řešíme přímo s dodavatelem ve výrobě a podílíme se na novém řešení výroby.

Chcete znát cenu nových lodžii pro svůj dům?

Pošlete nezávaznou poptávku na výměnu původního balkonu za lodžii, nebo jejich výstavbu popř. prodloužení současné lodžie a my vám připravíme cenovou kalkulaci a varianty řešení. Na to, abychom vám mohli relevantně odpovědět, je třeba znát základní informace, jako je počet bytů, počet lodžií, počet pater v domě, jestli půjde o výměnu starého balkonu za novou lodžii, nebo o výstavbu nových lodžií nebo prodloužení popřípadě kombinaci. Můžeme si i domluvit osobní schůzku a konzultaci přímo u vás.

Pište nám na email fiala@fimont.cz nebo volejte na čísla +420 603 548 404 nebo +420 604 470 032 a my se již o vás postaráme.  


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.