Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Naše nové lodžie na dalších bytových domech

Naše nové lodžie na dalších bytových domechDatum konání:
9.8.2023

V letošním roce jsme postavili nové železobetonové lodžie na  zděné, cihlové i panelové domy v několika městech republiky jako například Brno, Třinec, České Budějovice, Hradec Králové nebo Chrudim.

Nové lodžie stavíme jako o život

Lodžie Fimont, České BudějoviceI v letošním roce máme využitou plnou kapacitu naší firmy a všechny naše montážní, stavební skupiny pracují na plný výkon. Provádíme výměny původních ocelových balkonů za nové lodžie, prodlužujeme původní lodžie, ale také samozřejmě stavíme, montujeme úplně nové lodžie na domy kde původně nebyl balkon.
Přicházíme do dalších měst kde jsme ještě žádné lodžie namontovali, ale pravidelně se vracíme do měst kde jsme již pracovali a na doporučení nebo po té co naši práci viděli si nás objednávají další bytová družstva nebo SVJ. Mnohdy stavíme nové lodžie na další domy v ulici kde už jsme dříve lodžie montovali nebo v jejich těsné blízkosti.

Pravidelně montujeme lodžie v Brně nebo Českých Budějovicích

Brno , České Budějovice, Jihlava  patří k městům kde máme již namontovány stovky lodžií a pravidelně se sem vracíme a montujeme další nové lodžie. Stejně tomu bylo i v letošním roce kdy jsme namontovali nové lodžie v Brně na domy v ulicích Jožky Jabůrkové číslo 2 a 4 a Píškova číslo 8,10 a 12. Také jsme se vraceli do Českých Budějovic kde jsou naše lodžie na bytovém domě v ulici V. Talicha 23,25 a 27. Opět jsme stavěli nové lodžie i v Hradci Králové na ulici Hradecká 402

Naše lodžie i v Chrudimi, Třinci a dalších městech

Naši práci si můžete prohlédnout také v Chrudimi kde jsme v letošním roce postavili, namontovali nové železobetonové lodžie na bytový dům v ulici U Stadionu 703-705.
Lodžie Fimont v BrněStejně tak jsme pracovali v Třinci kde jsme na ulici Habrová 398 prodlužovali původní lodžie a současně ve stejné  ulici / Habrová 396,397 / jsme montovali nové lodžie.

Pracujeme i přes letní měsíce v dalších městech kde postupně předáváme zadavatelům nové lodžie aby mohli dokončit kompletní revitalizace svých bytových domů.

Fimont – specialista na výměnu balkonů a montáž nových lodžií

Již od roku 1998 se naše stavební a montážní firma Fimont specializuje na výměnu původních starých balkonů za nové lodžie, prodlužování lodžií a výstavbu nových lodžií.
Současně s tím po celou dobu spolupracujeme s výrobci železobetonových prvků lodžií na jejich vývoji a společně se statiky řešíme a vyvíjíme.

Přemýšlíte nad výměnou balkonů ve vašem bytovém domě nebo by jste chtěli mít u bytů lodžie a nyní nemáte ani balkon ani francouzské okno napište nám na některý z emailů fiala@fimont.cz, chalupsky@fimont.cz, stary@fimont.cz a nebo pošlete poptávku přes poptávkový formulář na konci stránky s našimi kontakty. My se vám v krátké době ozveme, domluvíme si osobní schůzku a připravíme pro vás návrh řešení, cenovou nabídku a termínový kalendář prací. Vše nezávazně.


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.