Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Prodloužení, zvětšení lodžií nejen v Praze

Prodloužení, zvětšení lodžií nejen v PrazeDatum konání:
17.4.2024

I když je Praha hlavním městem v prodlužování lodžií nebo výměně původních balkonů za lodžie rozhodně nepatří mezi ty nejaktivnější. V mnoha okresních a krajských městech se staví a prodlužují lodžie mnohem ve větší míře.

Až v loňském a letošním roce jsme zaznamenali větší zájem ze strany bytových družstev a družstev vlastníků v Praze právě o  prodloužení převážně zapuštěných bytových lodžií u panelových i cihlových bytových domech. Z ostatních měst po republice tyto požadavky přicházejí pravidelně již řadu let a každý rok realizujeme mnoho prodloužení lodžií.  

Prodloužení, zvětšení lodžií součást revitalizace domů

Prodloužení původních lodžií, Fimont specialista na výměnu, výstavbu, montáž a prodloužení lodžií Všeobecně se dá říct, že prodloužení bytových lodžií se v drtivé většině případů provádí v rámci kompletní revitalizací a zateplením celého bytového domu.
Úpravy lodžií je nejlépe realizovat před zateplením objektu, ale lze to i u zateplených domů. V tom případě se musí opravit zateplení porušené úpravou lodžie. 

Prodloužení lodžie nejen zvětšení užitné plochy

Jako první hlavní důvod proč chtějí majitelé bytů zvětšovat lodžie: většinou slyšíme zvětšení užitné plochy bytu s možností jejího lepšího a zajímavějšího využití a také zvýšení finanční hodnoty bytu a také lepší zateplení domu v případě, že se prodloužená lodžie následně zasklí. V poslední době se velmi často přidává i další důvod a o nic menší než předešlé a to architektonické hledisko nebo také moderní řešení vzhledu domu po revitalizaci.

Prodloužení  původní lodžie jako moderní architektonický prvek

Jedním z důvodů proč se lodžie prodlužují je estetický vzhled domu, doplnění domu o moderní prvek. Změna na moderní architektonickou stavbu. Prodloužení lodžie nemusí být vždy rovnoměrné o podestu ve tvaru obdélníku, ale   mít i jiné tvary, dle členitosti fasády.

Prodloužení, zvětšení lodžií ve společných prostorách domu

V několika případech požadovali naši zákazníci i prodloužení původních lodžií ve společných nebytových prostorách domu. Jde o výjimečný požadavek, ale prodloužení, zvětšení těchto lodžií lze provést stejným způsobem jako u bytových lodžií. Platí v tomto případě vše, co zde píši o prodloužení, zvětšení lodžií v bytech.

Lodžie montujeme jako:

  1. Výměna původních balkonů za větší železobetonové lodžie
    2. Výstavba nových lodžií tam kde nebyl původně balkon ani francouzské okno
    3.Prodloužení stávajících lodžií

Nové lodžie se staví i v místech kde původně nebyly.

Napište si o reference a cenovou kalkulaci prodloužení, zvětšení lodžie

Pokud právě řešíte  otázku revitalizace bytového domu, výměny balkonů za lodžie, prodloužení stávajících lodžií nebo výstavbu nových lodžií napište nám na email fiala@fimont.cz  nebo zavolejte na telefonní čísla +420 604 470 032+420 603 548 404, nebo nás kontaktujte pomocí jednoduchého poptávkového formuláře, který najdete na konci stránky s kontakty.
Připravíme pro Vás cenovou nabídku s termínem realizace i s variantami řešení s ohledem na vaše požadavky a specifikace vašeho bytového domu.

Prodloužení, zvětšení lodžií bytových domů
Prodloužení, zvětšení lodžií bytových domů
Prodloužení, zvětšení lodžií bytových domů
Prodloužení, zvětšení lodžií bytových domů
Prodloužení, zvětšení lodžií bytových domů
Prodloužení, zvětšení lodžií bytových domů


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.