Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > Reference > Prodloužení stávající lodžie

Prodloužení stávající lodžie

U panelových i cihlových bytových domů je možné provést prodloužení původní již existující lodžie. Ve velké většině případů provádíme prodloužení lodžií u společných prostor a schodišť, ale je možné prodloužit i bytové lodžie. 

Prodloužení lodžií v bytových domech

V případě prodloužení lodžií jsou dvě možnosti jak lodžii prodloužit z pohledu tvaru prodloužení lodžie.  V prvním případě prodloužíme lodžii na obou koncích o stejný kus lodžie / o obdélníkovou plochu a nebo je prodloužení ve tvaru trojúhelníku  / nejčastěji pokud navazují na sebe dva domy, které mají "odskočené" základy domů.  Oba typy prodloužení domů provádíme pravidelně a není na nich nutná žádná speciální předchozí příprava. Při prodloužení lodžií si můžete vybrat jaký budete chtít typ zábradlí na nové prodloužené lodžii.

Naše firma Fimont se specializuje na prodlužování stávajících lodžií, výstavbu nových a také na výměnu ocelových balkonů za nové lodžie.

Parametrické vyhledávání

Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.