Poptávkový formulář

Chcete se na něco zeptat, nebo rovnou poptat konkrétní službu? Napište nám.

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > V Praze jsme namontovali NOVÉ lodžie na panelový dům

V Praze jsme namontovali NOVÉ lodžie na panelový důmJak nové lodžie změní celkový vzhled a ráz panelového domu v Praze?

Nové betonové lodžie Praha 15, Horní Měcholupy  V Praze 15, Horní Měcholupy na ulici Milánská jsme namontovali úplně nové betonové lodžie na panelový bytový dům, který původně neměl ani balkóny ani francouzská okna. Byl to dům bez balkónu a součástí revitalizace a zateplení domu byla i výstavba a montáž nových lodžií.

Nové 6 metrů dlouhé betonové lodžie v Praze

A proto jsme byli vybráni jako firma , která bude tuto zakázku realizovat navrhli jsme po komunikaci se zadavatelem variantu 6 metrů dlouhých železobetonových lodžií s částečně světlo propustným zábradlím.

Na ulici Milánská v Praze jsme montovali nové lodžie ve dvou vlnách. V jedné vlně vchody 412, 413 a 414 a ve druhé vlně 415, 416 a 417. U všech lodžií jsme Nové betonové lodžie Praha 15, Horní Měcholupy  k založení lodžií použili systém „ založení lodžií na konzolonohy“. Jednotlivé etapy se liší pouze barevným provedením zábradlí použitých k lodžiím.

Úplně nový panelový bytový dům s lodžiemi

Lodžiemi dostal a část domu s novými lodžiemi úplně nový vzhled. Ze starého klasického paneláku je nový moderní krásný bytový dům a jako bonus je to, že jeho majitelé mají vlastní lodžie. Tím se jim zvětšila užitná plocha domu a a novou lodžií také výrazně vzrostla tržní hodnota bytů.

Těší nás, že jsou majitelé bytů s naší prací spokojeni a další dům je krásnější a má nové parádní lodžie.

Nové betonové lodžie Praha 15, Horní MěcholupyChcete také nové lodžie na váš bytový dům?

 Zavolejte nám nebo napište

Pokud by jste v rámci revitalizace vašeho bytového domu / panelového nebo i zděného chtěli namontovat nové betonové lodžie zavolejte nám na telefonní číslo +420604 470 032 nebo na email chalupsky@fimont.cz pan Tomáš Chalupský.
Připravíme pro vás optimální variantu řešení a cenovou nabídku výstavby a montáže nových lodžií pro váš dům. Samozřejmě, že také provádíme výměny starých balkónů za nové lodžie nebo prodlužování původních lodžií.


Napište nám

Informace o odesílateli
Poptávka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.